U Crikvenici će se od 1. do 4. listopada održati Festival cvijeća ispred Gradske tržnice, a za posjetitelje će biti otvoren od 8 do 18 sati.
Festival cvijeća zaista je u pravom značaju raskoš mnogobrojnih vrsta cvijeća našeg priobalja, ali i kontinentalnih područja naše zemlje.
Na manifestaciji se predstavljaju uzgajivači, odnosno proizvođači cvijeća i sadnog materijala iz sjeverozapadne Hrvatske, a sajam ima i prodajni karakter, mogu se dobiti i korisne informacije o sadnji i uzgoju cvijeća te savjeti o uređenju vrtova i balkona uz predavanje i demonstraciju aranžiranja.
Navedena četiri dana bit će u znaku živih boja i opojnih mirisa, stoga nikako nemojte zaboraviti posjetiti Festival cvijeća i probuditi svoja osjetila.
Pozivamo vas da svojom prisutnošću uljepšate šareni mozaik sastavljen od proljetnih boja, zvukova i mirisa. Vidimo se u Crikvenici!, navode organizatori.