POGLEDAJTE NAJPOTPUNIJI VODIČ DOGAĐANJA NA KVARNERU

23. lipnja 2019. | Kategorija: Kultura

informatorINFORMATOR DOGAĐANJA (24. lipnja – 30. lipnja 2019.)

Priredila: Mirela Majnarić

24. lipnja 2019. (ponedjeljak)

GLAZBA

  • Opatija – UP Juraj Šporer: DJ Super Saiyan u 18h; klapa Baladur u 20h, Vedran Ružić Quartet u 21h
  • Crikvenica – centar: 2. festival „Na Palade“ – Damir Kedžo, Saša Lozar, Joso Butorac, Mario Battifiaca, Duško Jeličić Dule, Martina Majerle, Melanija Purić, Katja Budimčić, Neven Barac i Xfinity Band, u 21h
  • Selce – centar: Glazbene ljetne večer u Selcu, u 21h
  • Dobrinj – Sv. Ivan Dobrinjski: pučka fešta Ivanja uz Tabako Band, u 20h
  • Vrbnik – Ribarnica: Ribarnica Jazz Fair, u 21h

PREDSTAVE

  • Nema najavljenih predstava

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): projekcije filmova „Lice“ u 19h; „Dogman“ u 21.30h
  • Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: izložba „Ysterreich u srednjoeuropskom kontekstu“ (otvorena do 24. lipnja 2019.); izložba „U mreži putova“ (otvorena do 11. kolovoza 2019.)
  • Muzej grada Rijeke: izložba „Čudesni Milan Marjanović“ (otvorena do 26. lipnja 2019.); izložba „Novo vrijeme, drugo poluvrijeme“ (otvorena do 31. kolovoza 2019.)
  • Muzej moderne i suvremene umjetnosti (Rijeka): samostalna izložba Ane Mušćet „Zastave“ (otvorena do 30.lipnja 2019.)
  • Mali salon (Rijeka): izloža finalista nagrade „Radoslav Puntar“ (otvorena do 11. srpnja 2019.)
  • Državni arhiv u Rijeci: izložba „Rijeka 1919. – fašizam prije fašizma“ (otvorena do 1. rujna 2019.)
  • Galerija Kortil (Rijeka): izložba „Marc Chagall – Boje ljubavi“ (otvorena do 4.rujna 2019.)
  • Opatija – centar Gervais: izložba Siniše Vugreka „Svijet metalnih skulptura“ (otvorena do 10. kolovoza 2019.)
  • Opatija – Villa Angiolina: izložba „Hrvatska jadranska kupališna baština“ (otvorena do rujna 2019.)
  • Kastav – Crkvica Svete Trojice: izložba Duška Šibla (otvorena do 26. lipnja 2019.)
  • Lipa – Memorijalni centar: izložba „Putevima Revolucije – memorijalni turizam u Jugoslaviji“ (otvorena do 30. kolovoza 2019.)
  • Zlobin – crkva / dom kulture: misa u 10h i 18h, nakon mise nastup KUD Sloga i KUD Martin Matetić, zabava uz Crescendo band ispred doma kulture u 21h
  • Crikvenica – Muzej Grada Crikvenice: izložba „Prva na Jadranu“ (otvorena do 29. veljače 2020.)
  • Novi Vinodolski  – Mitan marina: cocktail night, glazbeni program Eni & Vjeko, u 21h
  • Njivice – lukobran: izložba „Neusporedivo plavo“ (do 28. lipnja 2019.)
  • Krk – galerija Decumanus: „Ljubav i otpor Ivane Popović“ – druga dionica retrospektivne izložbe Ivane Popović, otvorenje u 21h (otvorena do 4. srpnja 2019.)
  • Malinska – Galerija sv. Nikole: izložba „Sanjive misli – Historia Poetica“ (otvorena do 12. srpnja 2019.)
  • Punat – Obala: Večer folklora, u 21h

25. lipnja 2019. (utorak)

GLAZBA

  • Opatija – UP Juraj Šporer: DJ Super Saiyan u 18h; plesna skupina Flame u 20h; Jed Becker’s Group u 21h
  • Krk – Trg krčkih glagoljaša: Grapevine Babies, u 21h

PREDSTAVE

  • Crikvenica – centar: plesna predstava skupine Dance Queen, u 19h

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): nema projekcija
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Teen spirit“, u 21.30h

26. lipnja 2019. (srijeda)

GLAZBA

  • Opatija – UP Juraj Šporer: DJ Super Saiyan u 18h; folklorni ansambl Zora u 20h; Vinyl u 21h

PREDSTAVE

  • Omišalj – Prikešte: Tiramola, u 21h

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): projekcije filmova „Nedodirljivi“ u 19h; „Obiteljske veze“ u 21.30h
  • River pub (Rijeka): pub kviz, u 20.30h
  • Trg 128. brigade HV – Klobučarićev trg (Rijeka): Veliko toboganiziranje – otvaranje manifestacije, u 20h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Bohemian Rhapsody“, u 21.30h
  • Krk – krčka katedrala: Besplatna radionica izrade suvenira i uporabnih predmeta, od 19 do 21h
  • Vrbnik – Trg Škujica: Music & Magic Show, u 21h

27. lipnja 2019. (četvrtak)

PREDSTAVE

  • Gradsko kazalište lutaka Rijeka: otvorena generalna proba „Kiša“, u 19h
  • HKD na Sušaku: “Bosanski Lonac” stand up večer BiH humora, u 20.30h
  • Opatija – Ljetna pozornica: Jesus Christ Superstar, u 21.30h
  • Čavle – grad Grobnik: Nora – trenutak pobune, u 21h

GLAZBA

  • Pajol bar (Rijeka): Regius Promo Party w/ Ličo & Palačinka Soundsystem, u 20h
  • Opatija – UP Juraj Šporer: DJ Super Saiyan u 18h; Whiteheads u 19h; DJ u 21.30h
  • Jadranovo – ispred crkve sv. Jakova: Ljetni koncert KUD-a „Martin Matetić“, u 20h
  • Omišalj – Placa: klapa Tramuntana, u 21h
  • Malinska – Porat, samostan sv. Marije Magdalene: koncert klasične glazbe, u 21h

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): projekcije filmova „Jakov, Mimi i brbljavi psi“ u 11.30h; „Ne zanima me ako u povijesti ostanemo zapisani kao barbari“ u 18h; „Sune i Sune“ (Trg Matije Vlačića Flaciusa) u 21.30h
  • Centar Rijeke – razne lokacije: umjetničke intervencije Francisca de Pajara „Art is trash“ (cijeli dan, do 2. srpnja 2019.)
  • Gradska knjižnica Rijeka – ogranak Trsat: predavanje dr.sc. Marije Ott „Čitam, mislim, suosjećam“ u 18h
  • Klub Bačva (Rijeka): sportski pub kviz, u 21h
  • Astronomski centar Rijeka: predavanje „Tunguska eksplozija: opasnost sudara Zemlje i asteroida“, u 21.30h
  • Kastav – crkvica Svete Trojice: izložba likovne udruge umjetnika amatera “Braće Baštijan” (otvorena do 15. srpnja 2019)
  • Crikvenica – centar: Dani Slavonije – gastro-kulturna manifastacija (do 30. lipnja 2019.)
  • Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Annabelle 3“, u 20h
  • Baška – galerija Zvonimir: Izložba likovnih radova Raula Perčića „Geometrija“ (otvorena do 31. srpnja 2019.)

28. lipnja 2019. (petak)

GLAZBA

  • Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: Park’o’par analogni disko, u 20h
  • HKD na Sušaku: predstavljanje autorskog jazz albuma Vedrana Ružića i projekta “Libertin”, u 20h
  • River pub (Rijeka): Elisha – promocija albuma, u 22h
  • The Beertija (Rijeka): the Janitors, u 21h
  • Opatija – UP Juraj Šporer: DJ Super Saiyan u 18h; The backwards – World Beatles Show u 21h
  • Medveja – uvala Cesara: Cesara Beach Festival Opening Party 2019 w( DJ Ogi, Alen Sforzina, Neecodem, Ignifer, Madman, u 20h
  • Crikvenica – centar: glazbeni festival „Neki novi klinci“, u 21h

PREDSTAVE

  • HNK Ivan pl. Zajc Rijeka: Gospoda Glembajevi, u 19.30h
  • Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): Loto, u 21h
  • Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Kiša, u 19h
  • Omišalj – Prikešte: Aplauz varalici, u 21h

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): prikazivanje filmova „Los Bando“ u 17h;  „Teret“ u 19h; „Miljenica“ u 21.30h
  • Gradska knjižnica Rijeka – ogranak Trsat: predstavljanje knjige Ivane Bašić “Što je smisao nastave književnosti: knjiga koja traži sugovornika”, u 18h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Rocketman“, u 21.30h
  • Lovranski mul: 10. regata tradicijskih barki za trofej “Nino Gasparinić“, cjelodnevna manifestacija
  • Kostrena – Trg sv. Barbare: projekcija dokumentarnog filma „Braća“ u 21h
  • Dramalj – lučica Pazdehova: ribarska fešta u 19h, paljenje petrovskog krijesa u 20h
  • Novi Vinodolski – gradska galerija Turnac: izložba Zlatka Kauzlarića Atača (do 7. srpnja 2019.)
  • Krk – riva: Izložba fotografija na otvorenom Prijatelj mora „Neusporedivo plavo – Sjeverni Jadran“ (do 12. srpnja 2019.)
  • Punat – Obala: promenadni nastup Prvih riječkih mažoretkinja, u 21h

29. lipnja 2019. (subota)

GLAZBA

  • River pub (Rijeka): štala – DJ Mario Kovač, u 22h
  • Opatija – Ljetna pozornica: Najveća disco zabava w/ DJ Miro Paušić i MC Šajeta, u 23h
  • Opatija – UP Juraj Šporer: DJ Dog u 18h; Disco Magic Band u 21h
  • Bakar – ispred kaštela: Damir Kedžo, u 22.30h
  • Bakarac – centar: grupa Trend, u 20h
  • Novi Vinodolski – Frankopanski trg: glazbeni festival „Neki novi klinci“, u 21h
  • Dobrinj – Gabonjin: pučka fešta Petrova uz Tabako Bend, u 21h
  • Malinska – riva: Malinska Beerfest – glazbeni program DJ Lucca Montechi, Supercovern band, Belfast Food, od 18h

PREDSTAVE

  • Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): Loto, u 21h
  • Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Kiša, u 19h
  • Punat – Vela placa: Stand-up komedija ‘Kako glumiti normalnog čovjeka’, Mario Filipi, u 21h

OSTALO

  • The Beertija (Rijeka): Meet the distiller – Old Pilot’s Gin + chillout Sesh w/ Bura Avantura, u 20h
  • Riječka ribarnica: edukativna šetnja „Istraži riječku ribarnicu“, u 10h
  • Bivio – okretište autobusa br.1: urbana šetnja „Šuma Striborova“, u 10.30h
  • Art kino Croatia (Rijeka): prikazivanje filmova „Los Bando“ u 17h;  „Lice“ u 19h; „Kuća koju je izgradio Jack“ u 21.30h
  • Opatija – hotel Admiral: nutricionistička radionica – DASH dijeta kao pravilna prehrana, u 13h
  • Lovranski mul: 10. regata tradicijskih barki za trofej “Nino Gasparinić“, cjelodnevna manifestacija
  • Kastav – jog Turki: „Jedan dan va Kute“ – boćarski turnir, turnir va kartah, turnir va kotliće, glazbeni program uz grupu Maestral, početak manifestacije u 14h
  • Čavle – Trg hrvatskih branitelja: 13. festival palente i sira, u 18h
  • Kostrena – Trg sv. Barbare: projekcija dokumentarnog filma „Beskonačni nogomet“ u 21h i „Minijatura za glasovir“ u 22.30h
  • Bakar – razne lokacije: “Šetnja kroz povijest – Doba Marije Terezije” u 18h i 19h, stručno vođenje po gornjem gradu u 21h, svečano otvorenje Margaretinog leta ispred kaštela u 22h, koncert Damira Kedža u 22.30h
  • Jadranovo – riva Mulina: fešta od tune, u 19h
  • Bribir – crkva / stari grad: misa u 18h; druženje pred crikvun u 19h; smotra KUD-ova u starom gradu u 20.30h; pučko veselje uz grupu Fiesta u 22h
  • Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Priča o igračkama 4“, u 18h
  • Krk – otvoreno vježbalište Dražica: Dobro jutro uz yogu, od 7.15 do 8.45h; Good morning mobility od 7.15 do 8h; sport i igre za djecu od 9.15 do 10h; fat burn, trening snage i kondicije s tjelesnom težinom od 19.15 do 20h; HIIT trening od 18.15 do 19h; funckionalni crossfit od 20.15 do 21h, trening mobilnosti od 20.15 do 21h; istezanje i opuštanje od 21 do 21.20h

30. lipnja 2019. (nedjelja)

PREDSTAVE

  • Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): pokazni sat škole glume Ri Teatra od 16 do 19h; predstava „Loto“ u 21h

GLAZBA

  • Pavlinski trg (Rijeka): Nina Kraljić trio, u 21h
  • Bakar – Žal ribara: „Raspjevani žal“ – susret dječjih zborova, u 19h
  • Punat – Vela placa: Koncert ‘Blues & Jazz na placi’, u 21h
  • Šilo – centar: 5. susret klapa, u 21h
  • Vrbnik – Trg Škujica: Zorica Kondža i grupa Fortuna, od 20h

OSTALO

  •  Art kino Croatia (Rijeka): prikazivanje filmova „Los Bando“ u 17h;  „Teret“ u 19h; „Mi“ u 21.30h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Yesterday“, u 21.30h
  • Brseč – Galerija Eugena K.: otvorenje izložbe „Zambratija – prapovijesni šivani brod“, u 20h
  • Vrbnik – Trg Škujica: Razgon – Tradicionalni običaji, radionica filcanja vune, sajam autohtonih proizvoda, kulturno-zabavni program uz nastup folklorne skupine VKD Frankopan, Zorice Kondže i grupe Fortuna, od 18h

Svi programi su podložni promjenama. Svu odgovornost za promjene snose organizatori i internetska stranica kvarnerski.com nije odgovorna za eventualne promjene u posljednji trenutak.

podijeli ovu vijest... Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone