INFORMATOR DOGAĐANJA (8. srpnja – 14. srpnja 2019.)

7. srpnja 2019. | Kategorija: Kultura

informatorINFORMATOR DOGAĐANJA (8. srpnja – 14. srpnja 2019.)

Priredila: Mirela Majnarić

8. srpnja 2019. (ponedjeljak)

GLAZBA

  • Selce – centar: Glazbene ljetne večer u Selcu, u 21h
  • Bribir – stari grad: svečano otvorenje 19. Vinodolskih večeri uz KUD Bribir i orkestar Ambito, u 20.30h
  • Krk – Vela placa: Nastup Dječjeg pjevačkog zbora „ Mići Boduli“, klape „Nono“ i akustičnog sastava „Don Demižon & Ego3pizze“, u 20h

 PREDSTAVE

  • Tržnica Brajda (Rijeka): Voćne priče – lutarska predstava, u 19h
  • Krk – Trg krčkih glagoljaša: Ljubaf, u 21.30h

 OSTALO

  • Dom mladih Rijeka: Vožnja bicikla po prometnom poligonu Doma mladih, od 9 do 11h (8. – 10. srpnja 2019.)
  • Art kino Croatia (Rijeka): projekcije filmova „Riječka voda“ u 21h i „Haker“, u 21.30h
  • Mali salon (Rijeka): izloža finalista nagrade „Radoslav Putar“ (otvorena do 11. srpnja 2019.)
  • Zajednica tehničke kulture Rijeka: izložba „Priče o slikarima“ (otvorena do 15. srpnja 2019.)
  • Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: izložba „U mreži putova“ (otvorena do 11. kolovoza 2019.); izložba „Zlatovez na području istočne Hrvatske“ (otvorena do 26. kolovoza 2019.)
  • Muzej grada Rijeke: izložba „Novo vrijeme, drugo poluvrijeme“ (otvorena do 31. kolovoza 2019.)
  • Državni arhiv u Rijeci: izložba „Rijeka 1919. – fašizam prije fašizma“ (otvorena do 1. rujna 2019.)
  • Galerija Kortil (Rijeka): izložba „Marc Chagall – Boje ljubavi“ (otvorena do 4.rujna 2019.)
  • Opatija – centar Gervais: izložba Siniše Vugreka „Svijet metalnih skulptura“ (otvorena do 10. kolovoza 2019.)
  • Opatija – Villa Angiolina: izložba „Hrvatska jadranska kupališna baština“ (otvorena do rujna 2019.)
  • Lipa – Memorijalni centar: izložba „Putevima Revolucije – memorijalni turizam u Jugoslaviji“ (otvorena do 30. kolovoza 2019.)
  • Crikvenica – centar: Pjesmom i plesom kroz Crikvenicu, u 20h
  • Crikvenica – Muzej Grada Crikvenice: izložba „Prva na Jadranu“ (otvorena do 29. veljače 2020.)
  • Novi Vinodolski – galerija Turnac: izložba slika Petera Marolta (otvorena do 18. srpnja 2019.)
  • Krk – riva: Izložba fotografija na otvorenom Prijatelj mora „Neusporedivo plavo – Sjeverni Jadran“ (do 12. srpnja 2019.)
  • Malinska – Galerija sv. Nikole: izložba „Sanjive misli – Historia Poetica“ (otvorena do 12. srpnja 2019.)
  • Krk – galerija Decumanus: izložba Sunčane Simichen i Ane Hrćan Šojat „U kontrapunktu: reciklaže“ (otvorena do 25. srpnja 2019.)
  • Baška – galerija Zvonimir: izložba Raula Perčića „Geometrija“ (otvorena do 31. srpnja 2019.)

9. srpnja 2019. (utorak)

GLAZBA

  • Lovran – Trg sv. Ivana: koncert KUD-a Lovor, u 21h
  • Crikvenica – centar: glazbene ljetne večeri u Crikvenici, u 21h
  • Malinska – perilo Jaz: Jazz on Jaz – Drumlando: Augh!, u 21h

PREDSTAVE

  • Tržnica Brajda (Rijeka): Voćne priče – lutarska predstava, u 19h
  • Njivice – lukobran: Dimnjačar, u 21h
  • Baška – stara riva: plesna predstava „Bohemian Rhapsody“, u 21h

OSTALO

  • Trg Ivana Klobučarića (Rijeka): Puzzlodrom – javna akcija, od 17 do 19h
  • Dječji vrtić Maestral (Rijeka): Čujte naš glas – predstavljanje radionice senzornog kazališta, u 18h
  • Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filma „Amarcord“ u 21.30h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Anna“, u 21.30h
  • Krk – Vela placa: nastup KUD-a Kornić, u 21h
  • Klimno: Čarobnjaci srednjeg vijeka, od 17 do 19h; Tajni svijet – zabavni program u 21h

10. srpnja 2019. (srijeda)

GLAZBA

  • Kont – terasa ispred hotela Continental (Rijeka): Denis Razz Adjustable Group, u 20.30h
  • Trsatska gradina (Rijeka): Maratonovih 11, u 21.30h
  • Park Vladimira Nazora (Rijeka): Ivanka & Mrle feat. DZ KAP, u 20h
  • Lovran – kino Sloboda: 2. festival klasične glazbe – Matej Mijalić i Jelena Barbarić Mijalić, u 20.30h
  • Crikvenica – centar: nastup zbora i puhačkog orkestra iz Češke, u 20.30h
  • Krk – Trg krčkih glagoljaša: Mary May, u 21h
  • Vrbnik – Ribarnica: Jed Bekcer Group, u 21h

PREDSTAVE

  • Gradsko kazalište lutaka Rijeka: prezentacija lutkarsko-dramske radionice „Poruka u zraku“, u 19h
  • Crikvenica – centar: Večer ribarske tradicije, u 20h

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filma „Brazil“ u 21.30h
  • Park Vladimira Nazora (Rijeka): projekcije kratkometražnih dječjih filmova, u 21.30h
  • River pub (Rijeka): Andrej Škedel – Magic & Karaoke Show, u 21h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Prevarantice“, u 21.30h
  • Kastav – Gradska loža: Radionica gitare – Zoran Majstorović, vrijeme će biti naknadno objavljeno (do 14. srpnja 2019.)
  • Novi Vinodolski – Okolotorno – šetnja uličicama Starog grada, od 20 do 24h
  • Krk – krčka katedrala: Besplatna radionica izrade suvenira i uporabnih predmeta, od 19 do 21h
  • Šilo: Čarobnjaci srednjeg vijeka, od 17 do 19h; Tajni svijet – zabavni program u 21h

11. srpnja 2019. (četvrtak)

PREDSTAVE

  • Kastav – Crekvina: Đurologija, u 21h
  • Kornić: predstava za djecu „Sjeverozapadni vjetar“, u 21h

GLAZBA

  • Koblerov trg (Rijeka): By the way band, u 20h
  • The Beertija / Klub (Rijeka): Intimate Stranger, u 21.30h
  • Lovran – kino Sloboda: 2. festival klasične glazbe – Jelena Tihomirović i Metod Sironić, u 20.30h
  • Dramalj – lučica Pazdehova: 8. melodije s okusom mora, u 21h
  • Krk – Vela riva: nastup Gradske glazbe Krk, u 21h
  • Porat – samostan sv. Marije Magdalene: koncert klasične glazbe, u 21h

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filma „Električni orgazam za ljude budućnosti“ u 21.30h
  • Astronomski centar Rijeka: predavanje „Astronomija u doba antike“, u 21.30h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Grijesi prošlosti“, u 21.30h
  • Kraljevica – kamp Oštro: nastup KUD-a Eugen Kumičić, u 19h
  • Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Stuber“, u 21h
  • Vrbnik – Placa Vrbničkog statuta: KreaKtiva – budi kreativan i aktivan!, radionica od 19 do 21h

12. srpnja 2019. (petak)

GLAZBA

  • Trg Riječke rezolucije (Rijeka): Tomislav Bralić i klapa Intrade, u 21h
  • Kont – terasa ispred hotela Continental (Rijeka): Trio Pešekani, u 20.30h
  • River pub (Rijeka): Back to the 90s – Dj Diablo, u 21h
  • Beach bar Morski vuk (Rijeka): DJ Corsica – Crte od kupaćeg, u 19.30h
  • Lovran – kino Sloboda: 2. festival klasične glazbe – Ljubomir & Danijel Gašparović, u 20.30h
  • Kostrena – uvala Žurkovo: Kostrenska noć, sviraju Neno Belan i Fiumensi, Night Express i duo Fenix, od 20h
  • Kraljevica – Veli kaštel: Đani Stipaničev, u 21h
  • Krk – Trg krčkih glagoljaša: Lovro Pogorelić – klavir, u 21.30h
  • Punat – Pod guštemu: ABBA revival band & Xfinity band, u 21h
  • Njivice – lukobran: ribarska fešta uz grupu Point, u 21h
  • Šilo – centar: ribarska fešta uz D’Beni band, u 21h

PREDSTAVE

  • Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): Konačno nešto normalno – cirkuski One Man Show by Romano Dautanac, u 21h

OSTALO

  • Muzej moderne i suvremene umjetnosti (Rijeka): izložba Vlade Marteka „Izložba s više naslova“ (otvorena do 8. rujna 2019.)
  • Galerija Juraj Klović (Rijeka): samostalna izložba Ane Buković „Sve što ostavljam plavo“ (otvorena do 26. srpnja 2019.)
  • Art kino Croatia (Rijeka): prikazivanje filma „Čudo Sargaškog mora“ u 21.30h
  • The Beertija (Rijeka): Meet the brewer – Pivovara SUXO ft. Thee Melomen, u 21h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „X-Men: Dark Phoenix“, u 21.30h
  • Selce – centar: 8. (Sr)etno Selce – početak programa u 20.30h

13. srpnja 2019. (subota)

GLAZBA

  • River pub (Rijeka): Jena The Man, u 21h
  • Galileo Bar (Rijeka): Xtasea w/ Brlee and Marc Grabber, u 23h
  • Veprinac – stari grad: Večer klapa va Leprince, u 20h
  • Kastav – Crekvina: Nina Badrić, u 21h
  • Bakar – Žal ribara: grupe Vigor i Point, u 23h
  • Crikvenica – centar: memorijalni koncert u spomen na Ivana Jagodića, u 21h
  • Klenovica: proslava sv. Margarete uz bend Blenders, u 20h
  • Punat – Pod guštemu: Dalmatino & Xfinity band, u 21h
  • Omišalj – Mirine: klasika na Mirinama – Ardemus quartet, u 21h
  • Klimno: ribarska fešta uz D’Beni band, u 20h

PREDSTAVE

  • Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): Crna kutija, u 21h
  • Vrbnik – trg Škujica: Tiramola, u 21h

OSTALO

  • Trsatska gradina (Rijeka): City 45 20 – festival mode, u 19h
  • Art kino Croatia (Rijeka): prikazivanje filma „Vlast“ u 21.30h
  • The Beertija (Rijeka): Meet the distiller – Rhapsody Dry Gin w/ Agama, u 21h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Projekt kolibrić“, u 21.30h
  • Gornje Jelenje: pohod na Risnjak, u 8h
  • Bakar – centar: Margaretin sajam od 17h; mala pomorska bitka u Gradskom vrtu od 18 do 21h; procesija s relikvijom sv. Margarete u 18.30h; svečani mimohod povijesnih postrojbi Hrvatske vojske po Primorju u 21h; rekonstrukcija povijesne pomorske bitke uz vatromet u 22.30h, fešta uz grupe Vigor i Point u 23h
  • Selce – centar: 8. (Sr)etno Selce – početak programa u 20.30h
  • Tribalj – centar: boćarski turnir u 8h, natjecanje u pripremi kotlića u 15h, finale malonogometnog turnira u 18h, proglašenje svih pobjednika u 20h, zabava uz tamburaški sastav Crescendo u 21h
  • Malinska – Galerija sv. Nikole: izložba „Neka bude svjetlost – Fiat lux“ (otvorena do 9. kolovoza 2019.)
  • Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Tabaluga“, u 21h
  • Krk – otvoreno vježbalište Dražica: Dobro jutro uz yogu, od 7.15 do 8.45h; Good morning mobility od 7.15 do 8h; sport i igre za djecu od 9.15 do 10h; fat burn, trening snage i kondicije s tjelesnom težinom od 19.15 do 20h; HIIT trening od 18.15 do 19h; funckionalni crossfit od 20.15 do 21h, trening mobilnosti od 20.15 do 21h; istezanje i opuštanje od 21 do 21.20h

14. srpnja 2019. (nedjelja)

PREDSTAVE

  • Bazeni Kantrida (Rijeka): Aqua Queen, u 21.15h
  • Kraljevica – Veli kaštel: Nevjerojatan događaj, u 21h
  • Dobrinj – centar: Crna kutija, u 21h

GLAZBA

  • Matulji – amfiteatar: ansambl Avsenik, u 21h

OSTALO

  •  Art kino Croatia (Rijeka): prikazivanje filma „Sitne ribe“ u 21.30h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Priča o igračkama 4“, u 21.30h
  • Crikvenica – centar: glazbeno-plesni program udruge „Sunce“, u 20.30h
  • Tribalj – hotel Balatura: književna večer – Zoran Predin, u 21h
  • Njivice – Hotels and camp resort: Festival sladoleda, od 10 do 00h
  • Omišalj – galerija Lapidarij: izložba Mirne Sišul (otvorena do 9. kolovoza 2019.)

Svi programi su podložni promjenama. Svu odgovornost za promjene snose organizatori i internetska stranica kvarnerski.com nije odgovorna za eventualne promjene u posljednji trenutak.

podijeli ovu vijest... Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone