INFORMATOR DOGAĐANJA (8. prosinca – 13. prosinca 2018.)

8. prosinca 2018. | Kategorija: Kultura

informatorINFORMATOR DOGAĐANJA (8. prosinca – 13. prosinca 2018.)
Priredila: Mirela Majnarić

8. prosinca 2018. (subota)
GLAZBA
Koblerov trg (Rijeka): DJ Adventskiparty, u 18h
Trg 128. brigade HV (Rijeka): Matt Shaft u 18h; retro Advent uz Disco inferno magic band u 20h
Trg riječke rezolucije (Rijeka): Djoni i Ljubavi, u 17h
Trsatska gradina (Rijeka): Djed Mrazovi Gradske glazbe Trsat, u 19h
Riječki tunel: Virgin Helena, Ana Antonova, Samo Tako, u 23h
OKC Palach – Ri Rock festival (Rijeka): Mandrili, One Piece Puzzle, Iz@ Medošević i Borgie i demo bendovi, u 20h
Book caffe Dnevni boravak (Rijeka): Kamene babe, u 21h
River pub (Rijeka): Groznica Subotnje večeri – DJ i domaćin Ida Prester, u 22h
Klub Tunel (Rijeka): Funkologija, u 22h
Club Crkva (Rijeka): Balance w/ Marina Karamarko, DJ Jock, Lemon, Mark Ash; Krekman, u 23.30h
Opatija – Ljetna pozornica: Blu:Kanu, u 19h
Opatija – hotel Palace: Rock Baroque, u 14h
Opatija – UP Juraj Šporer: Arials Duo (u 16h); Love Runners Band (19h)
Opatija – caffe bar Mimoza: DJ Dado, u 22h
Crikvenica – centar: Ana Bustruc duo u 18.30h; Positivo band u 20.30h
Novi Vinodolski – Dom kulture: smotra klapa, u 19h

PREDSTAVE
Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Snježna kraljica, u 11h i 18h
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Serenada & Allegro, u 18h
Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): 50 nijansi zelene, u 20h

OSTALO
Korzo (Rijeka): plesna skupina Flame u 10.30h; dječji zbor Praputnjarski slavići u 11h; vokalni studio Rijeka u 19.30h
Prirodoslovni muzej Rijeka: Malac muzealac – prirodoslovno-likovna radionica u 9.30h; Budi šašavi znanstvenik – prirodoslovna radionica za djecu u 10.30h
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Grinch“ (11h i 15h); „Crna mater“ (17h); „Madelinina Madeline“ (19h); „Ne diraj!“ (21h)
Opatija – Tržnica: Choco & Coffee day, u 10h
Opatija – UP Juraj Šporer: radionica čokoladnih kolačića za djecu u 10h; poštanski ured Djeda Mraza u 10h
Opatija – centar Gervais: Čokoladna čarolija – sajam čokoladnih poslastica, od 9 do 21h
Viškovo – Dom hrvatskih branitelja: humanitarna božićna revija Halubajki Viškovo, u 17h
Kraljevica – Oštro: ronjenje do kipa sv. Nikole u 12h; dvorana PraktikUm – prigodne projekcije i predavanje u 15h; dvorac Frankopan – dječji šahovski turnir u 16h; Dom kulture i sporta – 2. folkorna smotra za Mikuljnu, u 19h
Krk – Vela placa: Advent na Placi – blagdansko sajmeno događanje, od 11 do 23h
Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Asterix – Tajna čarobnog napitka“, u 18h

9. prosinca 2018. (nedjelja)
PREDSTAVE
Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): 50 nijansi zelene, u 20h
Opatija – Ljetna pozornica: Fis Covers, u 17h
Malinska – restorani: Grimmix – predstava za djecu, u 17h

GLAZBA
Koblerov trg (Rijeka): DJ Adventskiparty, u 18h
Crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije (Rijeka): Schola Cantorum Rijeka, u 19.30h
Opatija – hotel Palace: Rock Baroque, u 14h
Opatija – UP Juraj Šporer: klapa Kamelija (u 16h); zbor Rijeka – Sempre Allegro (18h); DJ Dog (19h)
Kostrena – Sportska dvorana: koncert „Četiri tenora“, u 19h
Crikvenica – centar: Dora Trogrlić duo, u 17.30h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Ralph ruši internet“ (15h); „Daleko sazviježđe“ (17h); „Kaleidoskop“ (19h); „Misija – duboki svemir“ (21h)
Klub mladih Rijeka: izrada božićnih ukrasa za djecu od 10 do 12h; Rijeka Pub Kviz u 19h
Opatija – UP Juraj Šporer: slatka čokoladna radionica u 10h; poštanski ured Djeda Mraza u 10h
Opatija – centar Gervais: Čokoladna čarolija – sajam čokoladnih poslastica, od 9 do 19h
Kastav – Dom Brnčići: nastup čakavske grupe „Žvejarini“ i harmonikaša osnovne glazbene škole Katav, u 18h
Bakar – Dom kulture „Matija Mažić“: Kids fashion show uz prigodni program, u 18h
Kraljevica – dvorac Frankopan: šahovski turnir u 10h; Dom kulture i sporta – košarkaški turnir u 14h
Crikvenica – centar: smotra udruga u kulturi grada Crikvenice, u 17h

10. prosinca 2018. (ponedjeljak)
GLAZBA
Koblerov trg (Rijeka): DJ Adventskiparty, u 18h
Trg 128. brigade HV (Rijeka): klapa Luka, u 18.30h
Trg Riječke rezolucije (Rijeka): Brevis Band, u 20h
Opatija – UP Juraj Šporer: DJ Super Sayan, u 19h
Kostrena – Narodna čitaonica Sveta Lucija: Damir Halilić Hal na gitari, u 19.30h

PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Kazališna čarolija, u 10h, 12h i 19h

OSTALO
Korzo (Rijeka): društvo za sport i rekreaciju Rotondo u 17h; Djedovi Mrazovi Gradske glazbe Trsat u 17.30h
Art kino Croatia (Rijeka): projekcije filmova „Čovjek koji je ubio Don Quijotea“ (17.30h); „Udovice“ (20h)
Muzej grada Rijeke: izložba razglednica „Pozdrav iz Rijeke / Un saluto da Fiume“ (otvorena do 14. prosinca 2018.)
Galerija Kortil (Rijeka): izložna Ivice Nikolca „Prisutna odsutnost“ (otvorena do 15. prosinca 2018.)
Filodrammatica (Rijeka): izložba „My delight on a shining night“ (otvorena do 21. prosinca 2018.)
Muzej moderne i suvremene umjetnosti (Rijeka): „Risk Change – Bijeg“ – grupna izložba na temu ekscesa/migracija (otvorena do 25. siječnja 2019.)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: izložba „Rigojanči – ljubav kao slatko nadahnuće“ (otvorena do 4. veljače 2019.)
Opatija – Ljetna pozornica: Škola klizanja, od 15 do 17h
Opatija – UP Juraj Šporer: poštanski ured Djeda Mraza u 16h
Opatija – Villa Angiolina: izložba „Na krilatim kotačima do opatijske rivijere“ (otvorena do 6. lipnja 2019.)
Matulji – Rodoslovni centar Kastavštine i Liburnije: otvaranje izložbe „Moj život je muzika“ posvećena maestru Leu Ivančiću, u 18h (otvorena do 31. siječnja 2019.)
Krk – galerija Decumanus: božićna izložba „Najljepše doba u godini“ (otvorena do 25. prosinca 2018.)

11. prosinca 2018. (utorak)
PREDSTAVE
Korzo (Rijeka): Ansambl Intermezzo – Kalafat i papagalo, u 18h
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Kazališna čarolija, u 19h

GLAZBA
Trg 128. brigade HV (Rijeka): udruga „Sklad“ u 19.30h; Frix Acoustic Duo u 20.30h
Koblerov trg (Rijeka): Duo Branko i Davor, u 20h
Trg Riječke rezolucije (Rijeka): Trio Asi, u 17h
Opatija – UP Juraj Šporer: Jabe Acoustic, u 19h
Opatija – hotel Palace: David Baumgarten – piano, u 20h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): projekcije filmova „Sjene“ (18h); „Čovjek koji je ubio Don Quijotea“ (20h)
Trsatska gradina: druženje uz Baku Mraz, u 18h
Opatija – UP Juraj Šporer: poštanski ured Djeda Mraza u 16h
Opatija – centar Gervais: projekcija filma „Colette“, u 20h
Kostrena – Narodna čitaonica Sveta Lucija: promocija CD-a i školskog lista „Broštulin“, u 18h

12. prosinca 2018. (srijeda)
PREDSTAVE
Korzo (Rijeka): Ri Teatar – Šumska bajka, u 18h

GLAZBA
Trg 128. brigade HV (Rijeka): Božićni koncert uz Antonia Krištofića, Mateu Dujmović i Matea Žmaka, u 19h
Koblerov trg (Rijeka): DJ Adventskiparty, u 18h
Trg Riječke rezolucije (Rijeka): Duo Ze-Te, u 17h
Opatija – UP Juraj Šporer: DJ Pajo, u 19h

OSTALO
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: izložba „Spomen crkva sv. Duha u Javorci – bazilika mira“ (otvorena do 5. veljače 2018.)
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Naj Off KRAF 2018.“ (18h); Najbolji hrvatski filmovi 49. KRAF-a (20h)
River pub (Rijeka): pub kviz, u 20.30h
Opatija – Ljetna pozornica: Škola klizanja, od 15 do 17h
Opatija – UP Juraj Šporer: poštanski ured Djeda Mraza u 16h
Opatija – centar Gervais: projekcija filma „Smrtonosni strojevi“, u 20h
Kostrena – Narodna čitaonica Sveta Lucija: Svetoj Luciji u čast – program župe sv. Lucija, u 19h
Krk – Galerija Decumanus: Radionica izrade božićnih čestitki u organizaciji Udruge Rukotvorine Krk, od 17 do 19h

13. prosinca 2018. (četvrtak)
PREDSTAVE
Korzo (Rijeka): Klaunovska posla, u 17h
Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Mačak u čizmama, u 18h
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Kazališna čarolija, u 12h i 19h
Riječki tunel: Stand up by Studio smijeha – komičarka Marina Orsag i gost, u 18h
Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): 50 nijansi bijele, u 20h

GLAZBA
Koblerov trg (Rijeka): D Beni band, u 18h
Trg 128. brigade HV (Rijeka): Frix Acoustic Duo, u 19h
Trg Riječke rezolucije (Rijeka): Flash Band, u 21h
Phanas pub (Rijeka): Two stupid dogs, u 20h
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: Ivan Krpan – pijanist, u 20h
Opatija – UP Juraj Šporer: Jed Becker’s Group, u 19h

OSTALO
Korzo (Rijeka): Djedovi Mrazovi Gradske glazbe Trsat, u 18h
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Liburnija film atelier 2018.“ (18h); svečani program 49. KRAF-a (20h)
Astronomski centar Rijeka: predavanje „Ledena doba na Zemlji“, u 20h
River pub (Rijeka): studentske karaoke, od 21.30h
Opatija – UP Juraj Šporer: poštanski ured Djeda Mraza u 16h; kreativna radionica sadnje pšenice za djecu u 16h
Opatija – centar Gervais: OkiZA – Opatijska kultura i zeleni aktivizam, prezentacija projekata i proglašenje pobjednika nagradnog natječaja za kreativce, u 20h
Kostrena – Narodna čitaonica Sveta Lucija: turnir u briškuli i trešeti u 9h, bakalar na gulaš u 11h, tombola u 15h; Crkva sv. Lucije – misa u 10h i 18h
Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Aquaman“, u 20h

Svi programi su podložni promjenama. Svu odgovornost za promjene snose organizatori i internetska stranica kvarnerski.com nije odgovorna za eventualne promjene u posljednji trenutak.

podijeli ovu vijest... Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone