Informator događanja 6. – 11. kolovoza 2019.

6. kolovoza 2019. | Kategorija: Kultura

informatorInformator događanja 6. – 11. kolovoza 2019.

Priredila: Mirela Majnarić

6. kolovoza 2019. (utorak)

GLAZBA

  • Lovran – hostel Link: Ferragosto party by DJ Vedran, u 20h
  • Crikvenica – centar: glazbene ljetne večeri u Crikvenici, u 21h
  • Crikvenica – klub Pulse: MC Stojan, u 23h
  • Dramalj – lučica Pazdehova: spomen koncert zbora i klape KUD-a „Jelena“, u 21h
  • Novi Vinodolski – crkva sv. Filipa i Jakova: Julia Trintschuk na gitari, u 21h
  • Klenovica – centar: klapa Vinčace, u 21h

 

PREDSTAVE

  • Dobrinj – centar: Tiramola, u 21h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): nema prikazivanja
  • Trsatska gradina (Rijeka): „Gradina no limit“ – dani vizualne umjetnosti i komunikacije, od 12 do 18h (do 8. kolovoza 2019.)
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Ljudi u crnom – globalna prijetnja“, u 21h
  • Malinska – trg: večer folkora – KUD Punat, u 21h
  • Vrbnik – Plada Vrbničkog statuta: KreaKtiva – budi kreativan i aktivan! – radionica, od 19 do 21h
  • Klimno: radionica priča i legendi iz naše daleke i slavne povijesti, od 17 do 19h; zabavni program „Tajni svijet“ u 21h

 

7. kolovoza 2019. (srijeda)

GLAZBA

  • Kont – terasa ispred hotela Continental (Rijeka): Denis Razz Adjustable Group, u 20.30h
  • Corto Maltese (Rijeka): ribarska fešta uz klapu Intriga, u 21h
  • Volosko – Mandrać: Festival kancone i romantike, u 21.30h
  • Malinska – Jaz: Jazz on Jaz, u 21h
  • Krk – Trg krčkih glagoljaša: Antun Stašić na violini i Marjan Krajna na harmonici, u 21.30h
  • Vrbnik – trg Opjica: Atmospheric group, u 21h
  • Soline – centar: tamburaši „Nikad doma“, u 21h
  • Baška – stara riva: Grapevine babies, u 21h

 

PREDSTAVE

  • Njivice – lukobran: plesna predstava grupe Flame „Bohemian rhapsody“, u 21h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): nema prikazivanja
  • River pub (Rijeka): Andrej Škedel – Magic & Karaoke Show, u 21h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „General“, u 21h
  • Bakarac – dom kulture: otvorenje izložbe „Tira-tira“ u 20h (otvorena do 10. kolovoza 2019. od 20 do 22h)
  • Selce – centar: Večer ribarske tradicije, u 20h
  • Novi Vinodolski – centar: „Okolotorno“ – šetnja uličicama staroga grada, u 20h
  • Šilo: radionica priča i legendi iz naše daleke i slavne povijesti, od 17 do 19h; zabavni program „Tajni svijet“ u 21h

 

8. kolovoza 2019. (četvrtak)

PREDSTAVE

  • Nema najavljenih predstava

 

GLAZBA

  • Koblerov trg (Rijeka): By the way band, u 20h
  • Vežica – Marina Kontuša 26 (Rijeka): Jonathan, u 21.30h
  • Milord pub (Srdoči): (ne)normalni Balašević, u 21h
  • Opatija – Ljetna pozornica: Sergej Ćetković, u 21h
  • Kastav – Crekvina: DJ Ivan Mastermix, u 18h
  • Matulji – Amfiteatar: klapa Cambi, u 21h
  • Dramalj – lučica Pazdehova: 8. melodije s okusom mora, u 21h
  • Krk – riva: Petar Grašo i grupa L’Amour, od 21h
  • Klimno – centar: klapa Rašketa, u 21h
  • Porat – samostan: koncert klasične glazbe, u 21h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): nema prikazivanja
  • Astronomski centar Rijeka: predavanje „Meteori, nebeske krijesnice“, u 21h
  • Kraljevica – dvorac Frankopan: otvorenje izložbe Line Franko „Projekt Rizom“ u 19h (otvorena do 22. kolovoza od 10 do 14h)
  • Novi Vinodolski – Mitan marina: Ples pod zvijezdama uz bend Yellow Submarine i plesače Nicolasa Quesnoita, u 21h
  • Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „General“, u 21h
  • Krk – razne lokacije (Lovrečeva): Trg Kamplin – razne radionice od 9 do 11h i od 17 do 20.30h, srednjovjekovna povorka kroz grad u 20.30h, svečano otvaranje u 21h, Ansambl Anfortas i Burla Konstanta u 22h; Vela placa – dječji zbor Mići boduli u 20.30h, folklorno društvo Poljica u 22h, riva – Petar Grašo i grupa L’Amour, od 21h

 

9. kolovoza 2019. (petak)

GLAZBA

 

  • Kont – terasa ispred hotela Continental (Rijeka): Trio Pešekani, u 20.30h
  • River pub (Rijeka): Retro’s, u 21.30h
  • Pavlinski trg (Rijeka): Sandro Bastiančić i Nina Romić – Kantautorska akustična večer, u 21h
  • The Beertija (Rijeka): acoustic night w/ Padre, u 21h
  • Empeduja beach bar (Rijeka): 4. Empeduja punk festival – Vivere Merda, Cimex, Kurve, Flaška Visočini, Beyond the Borders, .upset, Drotpad, Fried Brain, od 20 do 02h
  • Lovran – hostel Link: Tri kralja, u 20h
  • Kastav – Crekvina: Los Caballeros, u 21h
  • Kostrena – uvala Žurkovo, klapa Maslina, u 21.30h
  • Kraljevica – ljetna pozornica: Radojka Šverko, u 21h
  • Crikvenica – centar: Tribute night – Disco Magic Band, u 21h
  • Crikvenica – beach bar Figa: Bruno Mičetić trio, u 21h
  • Krk – riva: Melanija Purić i Xfinity band, Night Express, od 21h
  • Vrbnik – trg Škujica: trio Bajs, u 21h

 

PREDSTAVE

 

  • Malinska – trg: iluzionistička predstava „Omađijaj me“, u 21h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): nema prikazivanja
  • Gat Karoline Riječke: Gastro ribarska noć, u 19h
  • OKC Palach (Rijeka): Riječke plesne večeri za umirovljenike i starije osobe uz duo Aledory, u 19h
  • Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Kralj lavova“, u 21h
  • Kastav – Crkvica Svete Trojice: izložba Vedrana Ružića i Marijana Pongraca (otvorena do 27. kolovoza 2019.)
  • Bakarac – centar: Mića tira, u 18h
  • Selce – centar: Selce street art festival, od 18h do 23h (9. i 10. kolovoza 2019.)
  • Bribir – stari grad: predstavljanje kandidatkinja za izbor Ružice Vinodola, glazbeni program Joso Butorac i trio Vivak, u 20.30h
  • Krk – razne lokacije (Lovrečeva): Trg Kamplin – razne radionice od 9 do 11h i od 17 do 21h, prestava „Težak život u srednjem vijeku“ u 20.45h, 8. Natjecanje u ručnom rezanju pršuta za medije i ugostitelje u 21h; Vela placa – KUD Vrh u 20h, riva – Melanija Purić i Xfinity band, Night Express, od 21h
  • Punat – obala: međunarodni dance show, u 21h
  • Njivice – lukobran: ribarska fešta uz grupu Point, u 21h
  • Šilo – centar: ribarska fešta uz D’Beni band, u 20h

 

10. kolovoza 2019. (subota)

GLAZBA

  • River pub (Rijeka): Puls naroda by DJ DOG – Narod bira DJ-a, u 21.30h
  • Trsatska gradina (Rijeka): Vanna, u 21.30h
  • Empeduja beach bar (Rijeka): 4. Empeduja punk festival – Vivere Merda, Cimex, Kurve, Flaška Visočini, Beyond the Borders, .upset, Drotpad, Fried Brain, od 20 do 02h
  • Lovran – mul: ribarska fešta – Mauri Staraj & La Banda, Šajeta & band, u 20h
  • Mošćenička Draga – centar: zbor VS Mareta i prijatelji, u 20h
  • Matulji – Amfiteatar: Matulji Etno jazz koncert – Martina Majerle, Mario Šimunović, Grapevine Babies, u 21h
  • Crikvenica – trg: Summer in Adria music festival, u 21h
  • Krk – riva: Goran Karan i Vagabundo, Super cover band, vatromet, od 21h

 

PREDSTAVE

  • Malinska – trg: iluzionistička predstava „Omađijaj me“, u 21h
  • Punat – Vela placa: Crna kutija, u 21h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia (Rijeka): nema prikazivanja
  • Opatija – Ljetna pozornica: Večer foklora „Naši tanci i stare užanci“, u 19.30h
  • Bakarac – centar: Tira tira 2019. – fešta od tune, u 19h, koncert grupe Mejaši u 20h
  • Selce – centar: Selce street art festival, od 18h do 23h (9. i 10. kolovoza 2019.)
  • Dramalj – lučica Pazdehova: ribarska fešta, u 20h
  • Jadranovo – uvala Grabrova: ribarska fešta, u 20h
  • Smokvica – centar: Smokvičarska noć uz duo Davor i Antonio, u 20h
  • Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Angry birds 2“, u 19h
  • Krk – razne lokacije (Lovrečeva): Trg Kamplin – razne radionice od 9 do 11h i od 17 do 21h, prestava „Obitelj Frankopan“ u 21h, fire show u 22h, streličarski turnir u 22.30h; Vela placa – KD Kornić u 20.30h, riva – Goran Karan i Vagabundo, Super cover band, vatromet, od 21h
  • Krk – otvoreno vježbalište Dražica: Dobro jutro uz yogu, od 7.15 do 8.45h; Good morning mobility od 7.15 do 8h; sport i igre za djecu od 9.15 do 10h; fat burn, trening snage i kondicije s tjelesnom težinom od 19.15 do 20h; HIIT trening od 18.15 do 19h; funckionalni crossfit od 20.15 do 21h, trening mobilnosti od 20.15 do 21h; istezanje i opuštanje od 21 do 21.20h
  • Čižići – centar: ribarska fešta uz D’Beni band, u 20h
  • Omišalj – riva: noć zubaca uz grupu Insula, u 21h

 

11. kolovoza 2019. (nedjelja)

PREDSTAVE

  • Opatija – Ljetna pozornica: stand up „Željko Pervan na planetu žena“, u 21h
  • Vrbnik – trg Škujica: Glazbeno-scenska priredba “Vrbnička zvona”, u 21h
  • Dobrinj – centar: dječja predstava „Šumska bajka“, u 21h

 

GLAZBA

  • Mošćenička Draga – centar: ABBAzia show, u 21h
  • Lovran – hotel Excelsior: Puhački orkestar Lovran, u 21h
  • Matulji – Amfiteatar: klapa Skalin, u 21h
  • Punat – Obala: Los Caballeros, u 21h
  • Omišalj – plaža Pesja: Zabranjeno pušenje, u 21h
  • Šilo – centar: Nataša Antoniazzo (mezzo) i Tvrtko Šarić (gitar), u 21h

 

OSTALO

  •  Art kino Croatia (Rijeka): nema prikazivanja
  • Crikvenica – trg: glazbeno-plesni program udruge „Sunce“, u 20.30h
  • Selce – centar (Dan turizma 2019.): nastup KUD-a Neven, od 20.30h
  • Novi Vinodolski – centar: Festival folklora, u 20h
  • Klenovica – centar: Klenovarska noć uz trio Family, u 20h
  • Omišalj – plaža Pesja: Craft beer beach festival, u 20h (glazbeni program uz grupu Zabranjeno pušenje)

 

Svi programi su podložni promjenama. Svu odgovornost za promjene snose organizatori i internetska stranica kvarnerski.com nije odgovorna za eventualne promjene u posljednji trenutak.

podijeli ovu vijest... Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone