INFORMATOR DOGAĐANJA (3. veljače 2020. – 9. veljače 2020.)

3. veljače 2020. | Kategorija: Kultura

informatorINFORMATOR DOGAĐANJA (3. veljače 2020. – 9. veljače 2020.)

 Priredila: Mirela Majnarić

3. veljače 2020. (ponedjeljak)

GLAZBA

  • Nema najavljenih glazbenih zbivanja

 

PREDSTAVE

  • Bačva pub: Stand-up show – Srđan Slijepčević i Srđan Olman, u 20h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia: projekcije filmova „Svjetionik“ u 18h; kino učionica -  „Turn me on, goddammit!“ u 19h, „Jadnici“ u 20h
  • Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka izložba „Violinom iznad granica / Stradivari u Rijeci – Kresnik i Cremona“ (otvorena do 29. veljače 2020.); izložba „(Ne)vidljive granice (otvorena do 15. veljače 2020.)“; izložba „D’Annunzijeva mučenica / L’olocausta Di D’annunzio“ (otvorena do 29. veljače 2020.)
  • Galerija Juraj Klović: samostalna izložba Ljuba De Karine (otvorena do 11. veljače 2020.)
  • Samovar bar: izložba Naije Aurore Ribarić Russell „Memes“ (otvorena do 20. veljače 2020.)
  • Muzej moderne i suvremene umjetnosti: izložba Davida Maljkovića „S kolekcijom“ (otvorena do 20. travnja 2020.)
  • Opatija – Švicarska kuća: izložba „Modni ormar carice Sisi“ (otvorena do 20. travnja 2020.)
  • Crikvenica – Muzej Grada Crikvenice: izložba „Ljubavna“ (otvorena do 28. veljače 2020.); izložba „Prva na Jadranu“ (otvorena do 29. veljače 2020.)

 

4. veljače 2020. (utorak)

GLAZBA

  • Nema najavljenih glazbenih zbivanja

 

PREDSTAVE

  • HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Mali princ, u 19.30h
  • HKD na Sušaku: Ćiro, u 19h
  • Klub Tunel: Rijeka Atipčni – stand up comedy show, u 20.30h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia: projekcija filmova „Jadnici“ u 18h, „Tuga i slava“ u 20h
  • Klub Bačva: humanitarni kviz „S Bačvom od srca“, u 20h
  • Opatija – centar Gervais: projekcija filma „Svjetionik“, u 20h

 

5. veljače 2020. (srijeda)

GLAZBA

  • Nema najavljenih glazbenih zbivanja

 

PREDSTAVE

  • HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Mali princ, u 11h
  • HKD na Sušaku: Željko Pervan – Izlazak iz ormara, u 20h
  • Opatija – centar Gervais: Kakva ti je žena, takav ti je život, u 20h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia: prikazivanje filma „Medena zemlja“ u 18h; „Parazit“ u 20h
  • River pub: pub kviz, u 20.30h

 

6. veljače 2020. (četvrtak)

GLAZBA

  • Lovran – kino Sloboda: Big Band Labin, u 19.30h

 

PREDSTAVE

  • HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Les Vents Francais, u 19.30h
  • Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Flekavac, u 18h
  • HKD na Sušaku: Bolja polovica – Vlatko Štampar, u 19.30h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia: prikazivanje filma „Granice filma – Pasolini“ u 16h; „Film ili moć“ u 18h, otvorenje Festivala nevidljivog filma XIII filmom „Glumci: pokornost i užitak“ u 20h
  • Astronomski centar Rijeka: predavanje „Opasnost sudara Zemlje i asteroida“, u 20.30h
  • Klub Bačva: kviz Nogometne ikone, u 20.30h
  • River pub: studentske karaoke, u 22h
  • Opatija – centar Gervais: projekcija filma „Birds of Prey i emancipacija famozne Harley Quinn“, u 20h

 

7. veljače 2020. (petak)

GLAZBA

 

  • Klub Tunel: Kombinatorika, u 22h
  • River pub: 80s Overload by Nochna Frajla, u 22h
  • Club Crkva: OC showcase w/ Bilboni, u 23.30h
  • Beertija: Valovi, u 22h
  • Opatija – Centar Gervais: Večer filmske glazbe – Hollywood film music quartet, u 20h

 

PREDSTAVE

 

  • Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Flekavac, u 18h
  • HKD na Sušaku: Dekorater, u 20h

 

OSTALO

  • Art kino Croatia: kino razgovor u 11h, prikazivanje filma „Film je. 1-6“ u 14.30h, „Bitka je izgubljena“ u 15.45h, „Moć i pobuna“ u 18h; „Tommaso“ u 20h
  • Botel Marina: maškarana paluba – zabava, od 20 do 24h
  • Bačva klub: Splash Band i prva riječka burza cuge, u 21h
  • Beertija: Pivski kviz s Moranom Zibar, u 20h
  • Pašac – dom kulture: maškarani tanci uz grupu Fiesta, u 21h

 

 

8. veljače 2020. (subota)

GLAZBA

  • Ex Port Delta: Karnevalska zabava – Jole, u 21h
  • Club Crkva: TRAPLES 2020: KLINAC (Live) “Prioriteti”, u 23.30h
  • Klub Tunel: Funkologija, u 22h
  • River pub: Dijagnoze, u 22h

 

PREDSTAVE

  • Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Flekavac, u 11h i 18h
  • Kulturni centar Kalvarija: Seronje, u 20h
  • HKD na Sušaku: Plesna grupa Flame – Ladice, 20h

 

OSTALO

  • Korzo: Dječja karnevalska povorka, u 13h
  • Art kino Croatia: simpozij „Moć kinosraza“ u 11h; prikazivanje filmovaa „Iranski program“ u 16h, „Vizualni izgredi“ u 17h, „Socijalizam i katastrofa“ u 19h; kino koncert – Abel Ferrara and the Band u 22h
  • Botel Marina: Humanitarna 8. Noć krinolina na brodu Marina, u 20h
  • Dom Zamet: pusni tanci – Šajeta i D’Bend, u 20h
  • Opatija – klub Gervais: maškarani tanci – Trio Rio i Jozefina, u 21h
  • Lovran  – galerija Laurus: Bajkaonica – najljepše priče priča Antonia Katić, u 10.30h
  • Liganj – dom: maškarani boćarski turnir u 10h, dječja reduta u 16h
  • Jušići – društveni dom: pusni tanci, od 21.30h
  • Marinići – pikado klub Nevera: Pusni turnir va pikade, u 17h
  • Kastav – školska sportska dvorana: 15. liburnijski malonogometni maškarani turnir i humanitarna akcija „Mladi za mlade“, u 12h
  • Kastav – dvorana: maškarani tanci uz Alena Vitaskovića, Elija Piska te grupe Decibeli, Reaktiva i Kožne jakne, u 21.30h
  • Kostrena – Narodna čitaonica Sv. Lucija: maškarani tanci uz grupu Venus, od 21.30h
  • Hreljin – dom kulture: maškarani tanci uz grupu Impuls, u 21h
  • Škrljevo – dom kulture: maškarani tanci uz grupu Asi, u 21.30h
  • Crikvenica – gradska sportska dvorana: maškarana zabava – Maja Šuput, u 21h
  • Bribir – dom kulture: mačkarani tanci uz grupu Baruffa, u 21h
  • Drivenik – dom kulture: krabuljni tanci uz Supernova Band, u 21.30h
  • Grižane – dom kulture: krabunosni tanci uz grupu Fiesta, u 21.30h
  • Tribalj – dom kulture: krabunosni tanci uz grupu Fun, u 21.30h
  • Novi Vinodolski – Dom kulture: maškarana zabava uz grupu Insula, u 20h
  • Omišalj – trg Prikešte: Bljak fest, zabavni program uz grupu Insula, početak u 13.30h
  • Malinska – šator Bogovići: maškare uz Night Express i D’Beni Band, u 21h

 

9. veljače 2020. (nedjelja)

GLAZBA

  • Nema najavljenih glazbenih zbivanja

 

PREDSTAVE

  • Kulturni centar Kalvarija: Seronje, u 20h

 

OSTALO

·        Art kino Croatia: prikazivanje filma „Film govori mnoge jezike“ u 16h, „Vizualni izgredi“ u 19h; „Salò ili mutacije“ u 21h

·        Beertija: Rijeka pub kviz, u 19h

·        Botel Marina: dječje maškarice – ples pod maskama, od 16 do 18h

·        Pašac – dom: dječja reduta, u 15h

·        Opatija – centar Gervais: projekcija filma „Joker“, u 20h

·        Opatija – centar grada: 24. dječji karnevalski korzo, u 13h

  • Čavle – centar: Zvončarska simfonija – otvaranje Festivala susjedstava u sklopu 27 susjedstava, u 12h
  • Bribir – dom kulture: dječja maškarana čajanka, u 16h
  • Novi Vinodolski – Dom kulture: Ženidba mlade mesopustove – zabava u domu kulture, u 15h

 

Svi programi su podložni promjenama. Svu odgovornost za promjene snose organizatori i internetska stranica kvarnerski.com nije odgovorna za eventualne promjene u posljednji trenutak.

podijeli ovu vijest... Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone