INFORMATOR DOGAĐANJA (19. listopada – 25. listopada 2018.)

19. listopada 2018. | Kategorija: Kultura

informatorINFORMATOR DOGAĐANJA (19. listopada – 25. listopada 2018.)
Priredila: Mirela Majnarić

19. listopada 2018. (petak)
KONCERTI
River pub (Rijeka): Nikola Marjanović trio, u 22h
Klub Tunel (Rijeka): Blažević & Borovich, u 22h
Karolina night bar (Rijeka): D’Beni band, u 22h
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: „Zlatnih 50“ – koncert organizaciji Riječkog komornog zbora Val, u 19h
Botel Marina (Rijeka): White On White, Koncertna promocija albuma “Out of nowhere”, u 20h
Bačva pub (Rijeka): Prva Riječka burza cuge – Booze marketplace / Splash Trio live music, u 21h
Phanas pub (Rijeka): grupa Quattro, u 22h
Harat’s iIrish pub (Rijeka): Bruno Mičetić i Zvonimir Špacapan, u 21h
Milord pub (Rijeka): Padre, u 22.30h

PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Nikola Šubić Zrinski, u 19h
Delta 5, Rijeka: Zajc stand up, u 19.30h
Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Wanda LaVanda, u 18h

OSTALO
Korzo (Rijeka): Sajam autohtonih proizvoda Primorsko-goranske županije, cjelodnevna manifestacija
Klub mladih Rijeka: besplatna radionica Halloween ukrasa i maski, u 19h
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Ravnoteža“ (19h), „Meki rubovi“ (20.30h), „Snovolovke“ (22h)

20. listopada 2018. (subota)
KONCERTI
River pub (Rijeka): Groznica subotnje večeri – Disco&Retro večer uz Neno Belana, u 22h
Pogon kulture (Rijeka): Nipplepeople, u 22h
Klub Život (Rijeka): Official afterparty Nipplepeople, u 23.59h
Ex Port Delta (Rijeka): Sveučilišna Broocošijada w/ TEN WALLS live, u 23.30h
Klub Tunel (Rijeka): STIFF afterparty (u 21h); VHS #tape2 w/ Rudolf C (23h)
Bačva pub (Rijeka): Zagrij se u Bačvi pop & rock hits by DJ Don Guliani, u 21h
Dobreć (Marunada): klapa Rišpet, u 22h

PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Nikola Šubić Zrinski, u 18h
Delta 5, Rijeka: Zajc stand up, u 19.30h
Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Wanda LaVanda, u 11h i 18h
Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): Autotrolej i mi 4 – the next generation, u 20h

OSTALO
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: Jutro u Muzeju – radionica za djecu, u 9h
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Kritički glas – „Nikola Šubić Zrinski“, u 21h
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Vili Kočnica“ (11h), „Cristopher Robin“ (15h), „Insajderi“ (17.30h), „Parasomnija“ (19h), „Oprez!“ (20.30h), „Snovolovke“ (21.30h)
Opatija – centar Gervais: projekcija filma „22 milje“, u 20h
Dobreć (Marunada): Sajam autohotnih proizvoda domaćih OPG-a i prodaja maruna od 10 do 20h, nordijsko hodanje u 11h, radionica na temu uzgoja i očuvanja maruna u 14h, trio Cukar i kafe u 18h, klapa Rišpet u 22h
Čavle – ispred Doma kulture: šetnja stazom sv. Bartola u 10h, 8. pekmezijada od 12 do 17h
Kostrena – Kod sidra na Šetalištu kostrenskih pomoraca: utrka „Kostrenska đirada 2018.“, početak programa u 10h

21. listopada 2018. (nedjelja)
KONCERTI
Dobreć (Marunada): grupa Grooversi, u 18h
Klub Tunel (Rijeka): VHS after tape #2, u 18h

PREDSTAVE
Kulturni centar Kalvarija (Rijeka): Autotrolej i mi 4 – the next generation, u 20h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Cristopher Robin“ (16h); „Unatraške“ (18h); „Lucidni snovi“ (19.30h), „Žarišna točka“ (21h)
Klub mladih Rijeka: Rijeka Pub Kviz, u 19h
Opatija – centar Gervais: projekcija filma „Vili Kočnica“, u 11h
Dobreć (Marunada): Sajam autohotnih proizvoda domaćih OPG-a i prodaja maruna od 10 do 20h, program za djecu od 12 do 15h; Opatijske mažoretkinje u 11h; klapa Baladur u 12h; organizirani obilazak autohtonih konoba u 13h; svečano rezanje i podjela 10 m dugog kolača od maruna u 14.30h; Škola armunike Nika Polesa u 15h; nastup KUD Zvir Jelenje u 16.30h; grupa Grooversi u 18h
Automotorodrom Grobnik: Kronometar vožnje – 9.Nagrada RI autosport 2018., početak programa u 10h
Punat – Obala: 8. biciklijada “Osvoji crni biser”, u 9h
Malinska – Riva: Fischserfest – ribarska fešta, u 18h

22. listopada 2018. (ponedjeljak)
PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Nikola Šubić Zrinski, u 19h

KONCERTI
Klub Tunel (Rijeka): Jam session – 11. rođendan, u 21h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): projekcije filmova „Krivnja“ (18h); „Ljudskiji od ljudi“ (20h)
Bačva pub (Rijeka): Board games by 3. zmaj, u 17h
Galerija SKC – OKC Palach (Rijeka): izložba Paole Lugarić „Izmještanje; intimno / javno“ 18-18.20h; 18.30-18.50h; 19-19.20h
Muzej moderne i suvremene umjetnosti (Rijeka): izložbe „Nije mlijeko sve što je bijelo“ i „Kavez za
zrakoplove“ (otvorene do 23. listopada 2018.)
Mali salon (Rijeka): izložba „Tijelo u dijalogu“ (otvorena do 28. listopada 2018.)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: izložba „Troja na putu“ (otvorena do 4. studenog 2018.); izložba „Rigojanči – ljubav kao slatko nadahnuće“ (otvorena do 4. veljače 2019.)
Galerija Juraj Klović (Rijeka): izložba „2. Međunarodna izložba malog formata“ (otvorena do 8. studenog 2018.)
Muzej grada Rijeke: izložba razglednica „Pozdrav iz Rijeke / Un saluto da Fiume“ (otvorena do 14. prosinca 2018.)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka:
Opatija – Villa Angiolina: izložba „Na krilatim kotačima do opatijske rivijere“ (otvorena do 6. lipnja 2019.)

23. listopada 2018. (utorak)
PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Nikola Šubić Zrinski, u 19h

OSTALO
Galerija SKC – OKC Palach (Rijeka): izložba Paole Lugarić „Izmještanje; intimno / javno“ 18-18.20h; 18.30-18.50h; 19-19.20h
Bačva pub (Rijeka): Jameson pub kviz, u 20.30h
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Crni član KKKlana“ (17h); „Aleksi“ (20h); „Nitko nije savršen“ (20h)
Opatija – centar Gervais: projekcija filma „Svi putevi vode u Miami“, u 20h

24. listopada 2018. (srijeda)
PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Nikola Šubić Zrinski, u 12h
Filodrammatica (Rijeka): „Digitalni kupleRaj“ – digitalizirana performativna instalacija, u 18h, 19.30h i 21h
Klub Tunel (Rijeka): Rijeka Stand up in English by Reginald Bärris (USA) & Eva Virc (Slo), u 20.30h
Kostrena – Narodna čitaonica u Sv. Luciji: stand up – Ivan Šarić, u 20h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Bijela vrpca“ (17.30h); „Taksist“ (20h)
Gradska knjižnica Rijeka – središnji odjel Filodrammatica: Stripaši u našem susjedstvu, u 18h
River pub (Rijeka): pub kviz, u 20.30h
Opatija – centar Gervais: projekcija filma „Fokstrot“, u 20h

25. listopada 2018. (četvrtak)
PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Rossini cards, u 19.30h
Zajednica Talijana u Rijeci: Buca di sabbia / Pješčanik, u 19.30h
Gradsko kazalište lutaka Rijeka: Avanture maloga Juju, u 18h
OKC Palach (Rijeka): Hot Line, u 21h
Filodrammatica (Rijeka): „Digitalni kupleRaj“ – digitalizirana performativna instalacija, u 18h, 19.30h i 21h
Selce – Dom kulture: Pluća, u 20h

KONCERTI
Botel Marina (Rijeka): Luce, u 20h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): projekcija filmova „Crni član KKKlana“ (10h), „Aleksi“ (18h); „Poezija“ (20h)
Muzej moderne i suvremene umjetnosti (Rijeka): „Risk Change“ – grupna izložba na temu ekscesa/migracija (otvorena do 1. siječnja 2019.)
OKC Palach (Rijeka): tribina „Girs (don’t) just wanna have fun“, u 18h
River pub (Rijeka): studentske karaoke, od 21.30h
Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Kuća magičnog sata“, u 20h

Svi programi su podložni promjenama. Svu odgovornost za promjene snose organizatori i internetska stranica kvarnerski.com nije odgovorna za eventualne promjene u posljednji trenutak.

podijeli ovu vijest... Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone