INFORMATOR DOGAĐANJA (17. lipnja – 23. lipnja 2018.)

17. lipnja 2018. | Kategorija: Kultura

informatorINFORMATOR DOGAĐANJA (17. lipnja – 23. lipnja 2018.)

Priredila: Mirela Majnarić

17. lipnja 2018. (nedjelja)
KONCERTI
Galileo bar (Rijeka): Solis Occasum – Planetarium w/ Marina Karamarko & Ana Antonova, u 17h
Trsatski kaštel (Rijeka): Summer Wonderland Party – plesni parti u sklopu festivala Summer Sensual Days, od 15 do 21h
Korzo (Rijeka): festival MIK – Melodije Istre i Kvarnera, u 21h
Crikvenica – Crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije: koncert duhovne glazbe Ženskog vokalnog sastava “Schole Cantorum”, u 20h

PREDSTAVE
Filodrammatica (Rijeka): Čarobni plašt / Vremeplov, u 17 i 19h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): Brailleovo srce (17h); Thelma (19h); Skrivena boja stvari (21.30h)
Opatija – centar Gervais: Summer sensual days – plesne radionice i partyji – bachata, kizomba and more (od 15. do 18. lipnja 2018.)
Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Luka i čarobni muzej“, u 21.30h
Drivenik – kaštel: Festival pjesme i plesa “Dječji dani” – Udruga “Djeca Kraljevice”, u 19h
Crikvenica – gradski stadion: nogometni kup „Crikvenica Cup 2018“ (do 17. lipnja 2018.)
Crikvenica – gradska dvorana: EP mažoretkinja IFMS (do 17. lipnja 2018.)
Krk – Velika vijećnica: retrospektiva međunarodnog filmskog festivala „Uhvati film!“, od 21 do 23h
Vrbnik – Trg Škujica: 64. festival folklora otoka Krka, u 20h
Punat – obala: Fešta od šurlic i promenadni koncert, u 20h

18. lipnja 2018. (ponedjeljak)
KONCERTI
Krk – Trg krčkih glagoljaša: festival MIK – Melodije Istre i Kvarnera, u 21h

PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Turbofolk RiLoudid, u 19.30h
Filodrammatica (Rijeka): Feniks, u 18h

OSTALO
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: „Interpretiranje nenasilja“ – javno predavanje Judith Butler, u 17h
Art kino Croatia (Rijeka): Ciambra (21.30h)
Galerija Juraj Klović (Rijeka): izložba Dajane Radoš „Matricis“ (otvorena do 28. lipnja 2018.)
Filodrammatica (Rijeka): izložba „Cjeloživotno učenje“ (otvorena do 30. lipnja 2018.)
Mali salon (Rijeka): izložba radova finalista nagrade Radoslav Putar za 2018. godinu (otvorena do 10. srpnja 2018.)
Muzej grada Rijeke: izložba „Tradicija i kontinuitet. Likovna umjetnost u Zajednici – Tradizione e Continuità. L’arte figurativa in Comunità“ (otvorena do 25. lipnja 2018.); izložba „Sušak – Rijeka 1948. – 2018.“ (otvorena do 22. srpnja 2018.)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka: izložba „Navik on živi ki zgine pošteno / Frankopani 1118.-1671.“ (otvorena do 1. srpnja 2018.)
Muzej moderne i suvremene umjetnosti (Rijeka): „Upute za gledanja – što bi tijelo htjelo?“ – izložba iz fundusa MMSU-a (otvorena do 1. srpnja 2018.)
Željezničko skladište – Žabica 4 (Rijeka): izložba „Riječki torpedo – prvi na svijetu“ (otvorena do 30. rujna 2018.)
Villa Ružić (Rijeka): izložba „Rat iz škabelina“ (otvorena do 1. listopada 2018.)
Mošćenička Draga – galerija La Cisterna: skupna izložba „Sketching connections“ (otvorena do 29. lipnja 2018.)
Viškovo – ispred Doma hrvatskih branitelja: 13. viškovski eko kantunić – sajam domaće hrane, od 14 do 19h
Kastav – Galerija Sv. Trojica: izložba radova Mladena Ivančića (otvorena do 28. lipnja 2018.)
Kostrena – Narodna knjižnica: predavanje Danijele Franić-Majetić „Dodaci prehrani – da ili ne?“, u 19h
Selce – centar: Country Dance Montana – nastup ansambla iz Češke, u 20h
Malinska – Galerija sv. Nikole: otvaranje izložbe „Sjaj dana i noći“ (otvorena do 10. srpnja 2018.)
Krk – galerija Decumanus: „Tišine“ – izložba vinoe i akvarela Saše Lončarića (otvorena do 21. lipnja 2018.)
Baška – galerija Zvonimir: izložba Leona Zakrajšeka „ENSO“ (otvorena do 27. lipnja 2018.)
Punat – galerija Toš: izložba Stjepana Nobila, u 20.30h (otvorena do 10. srpnja 2018.)
Omišalj – galerija Lapidarij: umjetničke fotografije Dragana Nišlera (otvorena do 13. srpnja 2018.)

19. lipnja 2018. (utorak)
KONCERTI
Opatija – Ljetna pozornica: festival MIK – Melodije Istre i Kvarnera, u 21h

PREDSTAVE
Filodrammatica (Rijeka) – Festival Perforacije: Noć performansa – Karen Nielsen, Luana Lojić i Nikolina Butorac, u 21h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): LORI govori (18h); Mračna rijeka (19h); Sicilijanska bajka (21.30h)
Crikvenica – centar: Country Dance Montana – nastup ansambla iz Češke, u 20h

20. lipnja 2018. (srijeda)
KONCERTI
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Mirella Katarinčić Toić – oproštajni koncert, u 19.30h
Vrbnik – Placa Vrbničkog statuta: Dino Antonić acoustic trio, u 21h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): In tribute to Saba Mahmood / Judith Butlea (19h); Thelma (21.30h)
Klub Tunel (Rijeka): Swing Thing, u 22h
River pub (Rijeka): pub kviz srijedom u 20.30h; Andrej Škedel magic show & karaoke u 21.30h
Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Jurski svijet – pad kraljevstva“, u 21.30h
Krk – Velika vijećnica: projekcija filma „Patuljci uzvraćaju udarac“ u 18h i „Oceanovih 8“ u 21h

21. lipnja 2018. (četvrtak)
PREDSTAVE
HNK Ivana pl. Zajca Rijeka: Plesom po svijetu 2018., završna produkcija učenika Osnovne škole za klasični balet i suvremeni ples pri OŠ Vežica, u 19.30h

KONCERTI
Novi Vinodolski – centar: manifestacija „Pozdrav ljetu“ uz koncert klape Cambi, u 22h
Njivice – lukobran: Mia Dimšić, u 21h

OSTALO
Muzej moderne i suvremene umjetnosti (Rijeka): Predstavljanje 1. muzejskog fanzina Beni / Vodstva i radionice za učenike, u 19h
Art kino Croatia (Rijeka): Izbavitelji 2 (19h); Gnjev mirna čovjeka (21.30h)
Astronomski centar Rijeka: predavanje „Obljetnice prvih letova – Valentina Terješkova i Sally Ride“, u 21.30h
Klub Tunel (Rijeka): Aritmetika, u 22h
River pub (Rijeka): domaći rock dvoboj titana, od 21h
Opatija – Ljetna pozornica: projekcija utakmice Hrvatska – Argentina, u 20h
Krk – riva: Street food market of 12 do 23.59h; otvaranje festivala uz Gradsku glazbu Krk u 18h; dječji zbor „Mići Boduli“ i KUD Vrh u 19h

22. lipnja 2018. (petak)
KONCERTI
River pub (Rijeka): Retro’s, u 22h
Klub Tunel (Rijeka): Underground Gupsy, u 22h
Opatija – Angiolina: High on heels w/ DJ Miss Kelly Merie & Turkthedj, u 22h
Malinska – klub Boa: Lidija Bačić, u 22h
Krk – riva: Josipa Lisac, u 22h

PREDSTAVE
Omišalj – Trg Prikešte: Život je čudo, u 21h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): nema prikazivanja
Beach bar Morski prasac (Rijeka): Proslava Dana antifašizma – koncert Kantridersa i podjela srdelica, u 19h
Opatija – Ljetna pozornica: projekcija filma „Do dna“, u 21.30h
Crikvenica – centar: prezenzacija projekta “Cesta plave ribe”, u 19h
Krk – riva: Street food market of 12 do 23.59h; KD Kornić u 18.30h; ženska vokalna skupina Vejanke i Bona Forma u 19h; Grapevine Babies u 20.30h; Laserska harfa u 21.50h; Josipa Lisac u 22h
Krk – Trg Kamplin: DJ radionica, u 21.15h
Krk – Vela placa: muziciranje na bocama, u 19h
Krk – galerija Decumanus: izložba kiparskih radova Pavola Šteska „Pleasure (in sculpture)“ (otvorena do 12. srpnja 2018.)
Punat – Obala: Promenadni nastup puhačkog orkestra, u 21h
Malinska – obala: ribarska fešta, u 19h
Baška – Palada: Sajam hrvatskog sela, od 14 do 22h

23. lipnja 2018. (subota)
PREDSTAVE
HKD na Sušaku: 8 – plesna predstava, u 20h
Opatija – Ljetna pozornica: Ero s onoga svijeta, u 21.30h
Grobnik – kaštel: Pluća, u 21h
Krk – trg Kamplin: predstava za djecu „Priča o zvuku“, u 19h

KONCERTI
Titov trg (Rijeka): Zbor crvene Rijeke, u 19h
Plaža Ploče (Rijeka): Astrid Kuljanić / Matti Salo / Mat Muntz u 21h; Mrave brojim u 22h; DJ Brii Bauer u 23h
River pub (Rijeka): Cons Acoustic, u 22h
Hartera (Rijeka): Homeboy @ Hartera, u 23h
Bakar – Kaštel: Marko Škugor, u 22.15h
Krk – riva: The Frajle u 23h
Baška – Stara riva: Koktelsi, u 21h

OSTALO
Art kino Croatia (Rijeka): Izbavitelji 2 (11h i 19h); Sicilijanska bajka (21.30h)
Opatija – ispred sportske dvorane M. Cvetković: 9. Liburnia Classic Oldtimer Rally, od 8 do 11h
Kraj: Književna večer u čast Viktora Cara Emina, u 17h
Bakar – razne lokacije: Šetnja kroz povijest – doba Frankopana od 18h; svečano otvorenje Margaretinog leta ispred Kaštela u 22h; koncert Marka Škugora u 22.15h
Crikvenica – centar: večer ribarske tradicije, u 21h
Novi Vinodolski – Frankopanski trg: festival djece i mladih „Neki novi klinci“, u 21h
Krk – riva: Street food market of 12 do 23.59h; FD Poljica i klapa Nono u 18.30h; Beat box nastup u 19.30h; plesna razglednica RiS Ivone Brnelić u 20.30h; Sudar Percussion u 21.30h; The Frajle u 23h
Krk – trg Kamplin: Beat box radionica, u 21.15h
Punat – obala: promocija mažoret skupine otoka Krka, u 21h

Svi programi su podložni promjenama. Svu odgovornost za promjene snose organizatori i internetska stranica kvarnerski.com nije odgovorna za eventualne promjene u posljednji trenutak.

podijeli ovu vijest... Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone